Etiketler: Ucuz Alp M bus KCM 123B Radyo için 8 Pin Araba kadın 3.5 MM Jack Aux Kablosu, Yüksek Kalite Alp M-bus KCM-123B Radyo için 8 Pin Araba kadın 3.5 MM Jack Aux Kablosu, Çin Kablo Demeti Tedarikçiler.

₺30.70
  • Stokta var
  • k12793


  • Type Accessories: Wire Audio

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)


kablo uzunluğu: 1.5 m
aşağıdaki radyolar ile uyumlu: harici bir ses kaynağı bağlamak için izin verir (örneğin MD-Taşınabilir mp3 çalar, iPod, iphone'lar, ipad'ler, Laptop vb) CD değiştirici jakı ile. bağlı harici ses kaynağı üzerinden bağlanabilir Alp araba stereo seçilebilir kaynağı of-anahtar doğrudan bir Araba PC dizüstü bilgisayar veya DVD oynatıcı için mükemmel. adaptör harici bir ses kaynağı sağlar (örneğin DVD oynatıcılar, MD çalarlar, dizüstü Mp3 ve Mp4 Çalar), ve böylece bir Alp radyo değiştirici jakı ile bağlamak ve bu kontrol etmek. bu arabada Mükemmel ses sağlar. kablo tüm M-Bus gibi cihazlar ile uyumludur: TDM-9501 R/RM, TDM-9503 R/RB CDM-9823 R/RR, CDM-9825 RB KCM-123B
paket içeriği:
10 ADET Alp Aux Kablosu
ÇED Renk Kodu Bağlantıları sarı-12 V Pil/Sabit kırmızı-12 V Ateşleme/Anahtarlamalı siyah-Şasi Zemin siyah/Beyaz-Fabrika Amplifikatör Zemin mavi-Güç Anten/Fabrika Amplifikatör Uzaktan Turn On mavi/Beyaz-Fabrika Amplifikatör Uzaktan Turn On turuncu-Dash Işık Sönük/Aydınlatma turuncu/Beyaz-Dash Işık Sönük/Aydınlatma turuncu/Siyah-Dash Işık Dimmer Zemin/Aydınlatma Zemin kahverengi-Dilsiz/Kullanılmaz beyaz-Sol Ön Hoparlör (+) beyaz/Siyah-Sol Ön Hoparlör (-) gri-Sağ Ön Hoparlör (+) gri/Siyah-Sağ Ön Hoparlör (-) yeşil-Sol Arka Hoparlör (+) yeşil/Siyah-Sol Arka Hoparlör (-) mor-Sağ Arka Hoparlör (+) mor/Siyah-Sağ Arka Hoparlör (-)


Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler