Etiketler: Ucuz LTL ACORN 5310WMG Fotoğraf Tuzakları GSM MMS GPRS Vahşi Kamera Tuzakları 12MP HD 940NM IR Trail Avcılık Kamera Su Geçirmez Izcilik kamera, Yüksek Kalite LTL ACORN 5310WMG Fotoğraf Tuzakları GSM MMS GPRS Vahşi Kamera Tuzakları 12MP HD 940NM IR Trail Avcılık Kamera Su Geçirmez Izcilik kamera, Çin Avcılık Kameralar Tedarikçiler.

₺1 120.15 ₺1 778.05
  • Stokta var
  • k14474


  • Marka Adı: LTL ACORN
  • Model Numarası: 5310WMG
  • Use For: Hunting Camera Photo Traps
  • Memory: SD Card (8MB ~16GB)
  • PIR Sensing Distance : 65ft/20m
  • Trigger Time: 0.6s

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 30cm (11.81in x 11.81in x 11.81in)

LTL ACORN 5310WMG fotoğraf tuzakları GSM MMS GPRS vahşi kamera tuzakları 12MP HD 940NM IR Trail avcılık kamera su geçirmez izcilik kamera Sıcak Noktalar: 5 M/12 M piksel yüksek kaliteli çözünürlük, 720 P video mobil izcilik kamera Kızılötesi gece görüş No-glow 940nm led'ler için flaş aralığı kadar 65 metre, parlaklık olarak parlak 850nm “Cam + Video” modu, kameranın her tetikleyici etkinlikte hem resim hem de video çekmesini sağlar Hızlı tetik süresi (0.6 saniye) Kilitlenebilir ve şifre korumalı SMS uzaktan kumanda
Ltl Acorn 5310WMG, Ltl acorn izcilik kameramızın üçüncü neslidir. Mms-modül pil kutusu ile birlikte. Son derece hassas pasif kızılötesi (PIR) sensörü ile kamera, ilgi çekici bir bölgede (ROI) hareketli oyunun neden olduğu ortam sıcaklığının ani değişimini algılar. fotoğraf/video çekmek için tetikleyiciler ve görüntüleri GSM ağı üzerinden kullanıcının cep telefonu veya e-posta hesabına gönderir. Yeni eklenen SMS uzaktan kumanda özelliği ile, SMS içeriğinin belirli formunda kameraya SMS siparişi göndererek kameranın ilgili menüsünü değiştirebilirsiniz.
Özellikler: Programlanabilir 5 veya 12 megapiksel yüksek kaliteli çözünürlük. No-glow kızılötesi 940nm led'ler flaş (44 adet) aralığı 65 feet kadar, 850nm kadar parlak parlaklık. “Cam + Video” modunda, kamera her tetik etkinliğinde hem resim hem de video çeker. Ultra düşük bekleme gücü tüketimi. Son derece uzun alan ömrü (bekleme modunda, 8xAA pil ile 6 aya kadar) Benzersiz yan hazırlık sensörü tasarımı daha geniş algılama açısı sağlar ve kameranın tepki hızını artırır -22 ° f ila 158 ° f arasındaki en aşırı sıcaklıklarda gerçekleştirin Kompakt boyut (5.5x2.5x3.5 inç). Gizlice etkileyici hızlı tetik süresini dağıtmak için mükemmel tasarlanmış (0.6 saniye) Zamanlayıcı ayarlandığında, kamera her gün belirtilen süre içinde çalışmak üzere programlanabilir. Bu özellik time lapse özelliği ile birlikte çalışabilir. Sırt çantası görünümlü ağaç tutucusu, bir fotoğraf montajı ve nişan almayı sağlar. Görüntüleri ve videoları incelemek için dahili 2.36 inç TFT renkli ekran Resimlerde tarih, saat, sıcaklık ve ay fazı damgalanabilir. Kilitlenebilir ve şifre korumalı Zaman atlamalı ayarı altında, kamera otomatik olarak ve sürekli olarak belirtilen aralıkta fotoğraf/video çeker. Bu, bitkilerin çiçek açmasını, kuşların yuvalarını inşa etmesini veya otoparklar gibi katılımsız özellikleri izlediğinde çok yararlıdır. Seçmek için iki MMS görüntü boyutu: 640x240 veya 320x480. Kullanıcılar, kapalı cd'yi bilgisayarda çalıştırarak veya doğrudan yerleşik TFT ekranında çalıştırarak kamera ve MMS işlevini yapılandırabilirler. Kameranın ve MMS modülünün ayrılması, kullanıcılara esneklik sağlar: standart bir izcilik kamerası olarak değer modelinden başlayarak ve MMS fonksiyonu ile premium modele yükseltme. Yerel alan mobil sinyal kötü ise, MMS gönderemedi, ayrıca bir metin mesajı (SMS) göndermeyi seçebilir. Mesaj içeriği fotoğraf zaman ve kamera seri numarası çekiyor. Gelişmiş uzaktan hücresel teknolojimiz, görüntüleri cep telefonu ve e-posta hesabınıza sürekli olarak daha düşük pil tüketimi ve daha kısa iletim süresinde iletir. Pil gücü seviyesi azaldığında otomatik olarak metin uyarısı gönderin. Alandaki yerleşik TFT ekranındaki hücresel sinyal bilgilerini kontrol edin. SD kartta kaydedilen tüm MMS resimleri ve orijinal olanlar, Dahili anten tasarımı, kamerayı güçlü sinyal verirken taşınabilir hale getirir. GSM/GPRS ağı ile küresel olarak çalışır. Dört bandı destekler: 850/1900/1800/900 MHz.


Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler