Etiketler: Ucuz SC/UPC SC/UPC SM 3mm Fiber Optik bağlantı kablosu Tek Modu Uzatma Yama Kablosu, Yüksek Kalite SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Fiber Optik bağlantı kablosu Tek Modu Uzatma Yama Kablosu, Çin Teller ve Kablolar Tedarikçiler.

₺6.18 ₺8.98
  • Stokta var
  • k621


  • uzunluk: 3m, 5m, 10m, 1m, 2m
  • Model Numarası: Fiber Optic Jumper Cable
  • Tipi: Yalıtımlı
  • is_customized: Evet
  • yalıtım Malzemesi: PVC
  • uygulama: OTHER
  • iletken Tipi: 100% brand new and high quality Low insertion and back reflection loss
  • Length types: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m
  • Connectors: SC to SC
  • Core: Single Mode Fiber
  • Density: Density
  • Finish/Size: UPC Polish
  • Operating temperature: -40~85 degree
  • Cable Color: Orange
  • Quantity: 1 Pc

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)


SC/UPC-SC/UPC-SM 3mm Fiber Optik bağlantı kablosu Tek Modu Uzatma Yama Kablosu
100% marka yeni ve yüksek kaliteli Düşük yerleştirme ve geri yansıma kaybı. Iyi exchangeability ve dayanıklılık. Yüksek sıcaklık kararlılığı. Ethernet için özel olarak tasarlanmış, multimedya veya diğer iletişim uygulaması. Uygulamalar: CATV, Aktif cihaz fesih, Telekomünikasyon ağları, Metro, Yerel alan ağları, veri işleme ağları, test ekipmanı, Geniş alan ağları. Şartname: Uzunluğu türleri: 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 10 m Konnektörler: SC SC Çekirdek: Tek Modlu Fiber Yoğunluk: Simplex Bitirmek/Boyutu: UPC Lehçe Çalışma sıcaklığı:-40 ~ 85 derece Çekme dayanımı: ≥200N Malzeme: Seramik halka ve plastik Kablo Renk: Turuncu Miktar: 1 Pc Not: 1. izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm. Pls teklif önce sakıncası yok emin olun. 2. nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim! Paket içerir: 1 x Fiber Optik bağlantı kablosu (perakende paketi olmadan)


Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler