Etiketler: Ucuz 2018 YENI PAKET Kutusu Tien Lipid Metabolik Yönetimi üretim tarihi 2018, Yüksek Kalite 2018 YENI PAKET Kutusu Tien Lipid Metabolik Yönetimi üretim tarihi 2018, Çin Masaj ve Rahatlama Tedarikçiler.

₺142.75 ₺150.24
  • Stokta var
  • k7357


  • öğe Türü: Massage & Relaxation

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)


Lipid metabolik yönetimi çay
Geçerli: 18 ay, son manufacture tarihi ile
Düzenleyen kan lipitleri ateroskleroz geliştirmek kardiyovasküler sistemi (40 torba/kutu)
Göre geleneksel çin tıbbı teorisi ve modern araştırma Gynostemma için, lotus yaprağı, Radix, YEŞİL ÇAY, sinameki ve diğer hammadde ve rafine.
Düzenleyen kan lipid sağlık etkileri.
Tavsiye Emme: 2-3 kez bir gün, her 1-2 çanta. Su ile ıslatılmış 10 dakika sonra içme, çay içine demlenmiş tekrar edilebilir.
Değil insanlar için uygun: çocuk.
Beslenme ve Içeriği: Her 100g içerir: Gypenosides ≥ 8.5 mg
Kalabalık: hipertansiyon, koroner kalp hastalığı, inme, ateroskleroz, yüksek kolesterol yaşlı popülasyonda ve
Depolama: havalandırmalı, serin, kuru bir yerde.
Raf ömrü: 18 ay
Özellikler: 1.5g × 40 çanta/kutu
Not: Bu ürün değil rolünü yerine ilaç tedavisi
Tiens marka Yağ Çay tam absorbe doğal bitkisel özler, hammadde olarak YEŞİL ÇAY, Gynostemma seçimi, cassia tohum, lotus yaprağı, Radix et saf bitkisel rafine, lipid düşürücü ile, ısı, sindirim, dalak ve mide ve böylece.
Hipertansiyon, hiperlipidemi ortak bir klinik belirtiler mevcut, onlar değilse aktif ve etkili önleme ve kontrol, koroner kalp hastalığı gibi neden olabilir, inme ve diğer hastalıklar, ciddi bir tehdit insanların sağlığı için. Tıbbi çalışmalar çok fazla kolesterol ve diğer lipitleri, eksikliği gibi normal metabolizma ve ayrışma olacak formu aterosklerotik arter intima Shen ishal, uzun zaman damar sertliği neden olduğunu, ateroskleroz denir. Ateroskleroz oluşumunu yapışmasına neden olabilir kan damarları normal çalışma, basınç nedeniyle tıkanıklığı kan akış artar, hipertansiyon oluşumunu, hipertansiyon modern adam şu anda yürüdü hastane büyük hastalıkları. Eğer koroner ateroskleroz, ve spazm temelinde oluşur, stenoz veya tıkanıklığı, böylece oluşturan aterosklerotik koroner kalp hastalığı, denilen koroner kalp hastalığı. Epidemiyolojik çalışmalar yüksek kan kolesterol daha büyük 260 mg % koroner kalp hastalığı insidans hızı kan kolesterol az 200 mg % beş kez, iken yüksek trigliserid aynı anlamı var.


Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler